Zobacz musical w operze pod tytułem Dzień Świra

To był ekscytujący czas dla świata kina, ponieważ Dzień dziwaka miał mieć premierę na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto. The Day of the Freak to musical operowy opowiadający o dniu z życia chłopca, który czuje się jak wyrzutek, ponieważ ma niezwykłe zdolności fizyczne.

Dzięki pomocy sztucznej inteligencji każdy może cieszyć się oglądaniem filmu lub produkcji operowej bez konieczności bycia profesjonalnym muzykiem lub piosenkarzem.

The Day of the Freak to nowy musical operowy, którego premiera odbyła się w Sydney Opera House. Spektakl oparty był na prawdziwej historii młodej kobiety, która padła ofiarą maltretowania i zaniedbania ze strony ojca. Opera opowiada przejmującą historię poprzez wiele poruszających scen.

The Day of the Freak jest wyprodukowany przez Australian Opera i występuje tylko w dwóch aktorach – Brittany Gibbons w roli głównej i Jeremy Green jako jej agresywny ojciec.

Ta klasyczna historia jest pięknie wykonana z muzyką, oświetleniem i oszałamiającymi kostiumami. Został nominowany do ośmiu głównych nagród teatralnych – w tym do nagrody Helpmann w Melbourne dla najlepszej aktorki w roli drugoplanowej w operze lub musicalu, dla najlepszej debiutantki w tegorocznych nagrodach Helpmann dla najlepszej aktorki w operze lub musicalu

Opera, forma teatru muzycznego, pochodzi z Florencji. Jego prawykonanie miało miejsce w 1732 roku. Akcja rozgrywa się w szpitalu latem 1883 roku.

Premiera The Day of the Freak odbędzie się 16 sierpnia w Royal Opera House w Londynie. Reżyserem jest Sir John Copley, aw choreografii Sir David Bintley.

The Day of the Freak podąża za dwoma młodymi chłopcami, Jonathanem i Amadeusem, którzy zostali wybrani na przesłuchanie do szkolnego klubu operowego, ale desperacko chcą uniknąć odesłania do szkoły z internatem, w której panują surowe zasady, surowi nauczyciele i zimna pogoda. Ich rodzice zmagają się jednak z własnymi problemami.

Kup bilety na spektakl Dzień Świra

Dzień dziwaków to opera, której premiera odbyła się w Teatro Real w Madrycie w październiku 2015 roku. Opowiada historię matki, która opowiada swoim dzieciom historie o swoich spotkaniach z potworami, duchami i innymi nadprzyrodzonymi istotami.

Opera została okrzyknięta przez krytyków za pomysłową scenografię i nowatorskie połączenie muzyki dawnej z nowoczesną produkcją.

Szesnastoletnia Isabelle mieszka z matką w małym miasteczku we francuskich Alpach. Jej ojciec jest śpiewakiem operowym, a kiedy ginie w wypadku samochodowym, Isabelle zaczyna spędzać z nim więcej czasu w operze. Pewnego dnia popełnia błąd w utworze muzycznym i musi zagrać go na żywo na scenie przed całym miastem.

Jeśli jeszcze nie widziałeś tego filmu, upewnij się, że umieściłeś go na swojej liście obowiązkowej do zobaczenia!

Publiczność zareagowała na występ Isabelle dzikimi brawami – ale co było w tym niezwykłego? Bohater po raz pierwszy zaśpiewał na żywo przed tysiącami ludzi. To nie jest coś, co zdarza się często – więc co sprawiło, że jest tak wyjątkowy?

Komedia romantyczna „Dzień dziwaka” to nadchodzący film, którego premiera odbędzie się 31 lipca. W filmie występują Emma Roberts, Penn Badgley i Matt Smith.

Opera „Traviata” istnieje od ponad 100 lat. Pierwsze przedstawienie odbyło się w 1853 roku w Operze Paryskiej. Ta niezwykle emocjonująca opera opowiada o kurtyzanie o imieniu Violetta, która zakochuje się w Alfredo, ale umiera pod koniec opowieści.

Spektakl teatralny „Dzień dziwaka” to komedia romantyczna, która opowiada historię ambitnego młodzieńca, który ma problem z odnalezieniem się w życiu i poznaje swoją przyszłą żonę w sylwestra.